TJ Blesk Jihlava, z. s.
Sídlo
Znojemská 2571/31
58601 Jihlava

okres Jihlava
Kontaktní informace
Statutární zástupce: Ing.Eva Hegerová
 
Telefon:604128478, 567323957
E-mail:eva.hegerova@centrum.cz
Web:http://
 
Působnost: Sport

Naše činnost

NABÍDKA AKTIVIT
TJ BLESK JIHLAVA


• Rodiče s dětmi:
Učíme děti správným pohybovým návykům a klademe velký důraz na správné držení těla a uvědomění si koordinace, využíváme jejich spontánnosti a spolupracujeme velkou měrou s rodiči, kteří i po odchodu z naší cvičební jednotky se snaží dodržovat a rozvíjet cvičební režim doma. Novinkou je využívání pomůcek pro rozvíjení psychomotoriky: balóny, obruče, padáky, tunely, koberečky, vozíčky, lana,… Nemalou měrou tyto hodiny přispívají k zapojování dětí do kolektivu.


• Předškoláci:
Učíme děti samostatnosti, více rozvíjíme jejich motorické dovednosti a učíme je uvědomělému a cílenému pohybu. Důraz již klademe na vytrvalost. Samozřejmě pokračujeme v zapojování dětí do kolektivu a přípravě na školní povinnosti.

• ZTV (zdravotně tělesná výchova):
- Cvičební jednotka v tělocvičně: Cvičení pro muže i ženy jakéhokoliv věku i tělesných proporcí. Tyto hodiny slouží jako kompenzační a preventivní prostředek ke zlepšení kvality života všech lidí. Poukazujeme pravidelně na rizikové faktory, které přináší současný životní styl většiny populace. Zaměřujeme se na problémy, které zásadně ovlivňují proces stárnutí a v těchto hodinách se je snažíme odbourat tím, že dodržujeme zásady adekvátní pohybové zátěže. Samozřejmostí je, že při těchto hodinách bereme ohled i na cvičence s různými druhy oslabení (hybného systému, kardiovaskulárního systému, diabetes,…), kterým připravíme speciální pohybový režim. Hodiny zpestřujeme cvičením s overbally, gumičkami, tyčemi a masážními ježky.


• AEROBIC
Byl založen jako jeden z prvních oborů v TJ BLESK na základě velkého zájmu veřejnosti o tento moderní druh cvičení s hudbou ve vyšším tempu. Apelujeme na dodržování správného aerobního cvičení, kdy musí jedinec dosáhnout aerobního pásma trvajícího déle než 12 minut. Hodiny jsou zaměřeny na odbourávání zvýšené hladiny tuků a formování postavy. Využíváme různých moderních stylů aerobního cvičení. Samozřejmostí je i využití prvků kalanetiky, pilates metody, bodystyling, strečink, využíváme gumičky, overbally. Naše cvičitelky se pravidelně zúčastňují kongresů a seminářů s českými i zahraničními lektory, kde čerpají novou inspiraci do cvičebních hodin aerobiku.

KONDIČNÍ CVIČENÍ - přijďte vyzkoušet v pondělí a ve středu.


Naše TJ Blesk má ještě tyto samostatné oddíly:
1. TOM - Turistický oddíl mládeže

2. CPP – Cvičení a pobyt v přírodě

3. KČT- klub českých turistů

4. VOLEJBAL – oddíl je zaměřen na rekreační formu hry. Sdružuje pouze hráče neregistrované v profesionálních soutěžních oddílech. Trénují 2x týdně vždy ve středu a v neděli. Zodpovědným vedoucím je Michal Heger.


Projekty, které jsme realizovali

ROZTANČENÝ JEŽEK - celorepubliková soutěž v tanci
Jarní pohoda aerobic
Den sportu a zdraví - květen, každoroční akce
Podzimní řádění s TJ BLESK
Celoroční akce pro děti, letní tábory, vodácké tábory, výlety po okolí . Info: Ivana.cudova@seznam.cz
Další informace

CVIČEBNÍ HODINY PRO VEŘEJNOST NABÍZENÉ TJ BLESK JIHLAVA::
aktualizováno: 29.1.2018
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


KONDIČNÍ CVIČENÍ ZŠ NAD PLOVÁRNOU
________________________________________________
PONDĚLÍ 19.00 - 20.30
vstupné: 50,-

Cvičení pro ženy - cvičení pro zdraví, používáme cviky zdravotní tělesné výchovy, gumičky, overbally, tyče, balanční podložky, švihadla na protažení. Podložky k zapůjčení.
Cvičitelka: Ivana


KONDIČNÍ CVIČENÍ - ZŠ NAD PLOVÁRNOU
________________________________________________
STŘEDA 19.00. - 20.00
vstupné 50,-

RODIČE S DĚTMI
_________________________________________________
Úterý – ZŠ Nad Plovárnou 16.30-17.30
Náplní hodiny jsou říkačky, lehká cvičení na nářadí i s náčiním, trampolína, opičí dráha, kolové hry.
vstupné: 50,-

PŘEDŠKOLÁCI

ÚTERÝ ZŠ Nad Plovárnou 17.30 - 18.30
Základy cvičení pro správné držení těla, cvičení na hudbu, skupinové hry, příprava na školu.
vstupné: 50,-

Pro děti i rodiče pořádáme celoroční akce, např. letní tábor, vodácký tábor, víkendové pobyty a výlety po okolí. Info: Ivana.cudova@seznam.cz

21. února 2020
Svátek má Lenka.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital