HALAHOJ - Studentský klub Katolického gymnázia
Sídlo
Otmarova 22
674 01 Třebíč

okres Třebíč
Kontaktní informace
Statutární zástupce: Oplatek Vít
 
Telefon:604 251 512
E-mail:oplatekv@atlas.cz
Web:http://www.halahoj.org
 

Naše činnost

"Posláním Halahoje je podporovat rozvoj osobnosti mladých lidí, jejich duchovních, mravních, intelektuálních, sociálních a tělesných schopností..." Krásná, i když mírně otřepaná fráze, ale co se skrývá za ní? Především dětem a mládeži nabízíme hodnotné a smysluplné trávení volného času, prostřednictvím útulné čajovny, klubu moderních deskových her, pořádáním koncertů, cestovatelských besed, festivalů, táborů, sportovních turnajů a dalších akcí směřovaných k nejširší veřejnosti.
Významnou roli v naší činnosti hraje pedagogika zážitku - "Řekni mi, já zapomenu. Ukaž mi, možná si to nebudu pamatovat. Nech mě prožít a já budu vědět navždy." - touto cestou ovlivňujeme hodnoty mladých lidí, sociální cítění i vztah k sobě samým.
Zázemím klubu a místem konání mnoha akcí je dřevěný domeček v areálu Katolického gymnázia, hned za tělocvičnou.Projekty, které jsme realizovali

Studentská čajovna - otevřena každý páteční večer, k šálku čaje vám nabídneme doprovodný kulturní program.
Klub moderních deskových her - v úterý a ve středu odpoledne, více než sto her, které zaujmou malé i velké.
Koncerty - Samson, Jarret, Žofka Kabelková, Acoustic Impact, Poupata...
Kána - křesťanský hudební festival, za několik let své existence již neodmyslitelně patří k třebíčskému kulturnímu životu.
Letní tábory - převážně pro mládež od 15 let, letos pořádané u Dalešické přehrady.
Školení - pro instruktory nejen z řad Halahoje, pokaždé zaměřené na jinou oblast, od dramaturgie zážitkové pedagogiky až po kursy lanových aktivit.
NocDen - opravdu vyčerpávající fotbalový maraton :)
Srazy - pravidelně na jaře, zejména pro oddíly Bobří stopy, doprovázené víkendovou hrou.

Výčet samozřejmě není úplný, ale v rámci našeho představení snad dostačující :)Další informace

Máte-li zájem, za drobný poplatek vám půjčíme náš domeček :) Co v něm naleznete: dvě místnosti k přespání, mnoho deskových her pro ukojení potřeb spíše duchovních, sporák a sociální zázemí pro ukojení potřeb spíše tělesných. Vhodné pro víkendové akce oddílů.
Dále nabízíme k půjčení krásné modré plastové kanoe - máme jich šest, k nim samozřejmě pádla, abyste se taky někam dostali, a vesty, aby nám zůstal někdo, kdo to může vrátit :)

20. ledna 2020
Svátek má Ilona.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital