Diskusní fórum - seznam témat
Příspěvků: 118
Nejnovější: Simran, dne 18. 10.  v 15:02
Vážení, máme za sebou třídenní akci na Sykovci, takže podělte se s námi o to, co vám to přineslo, nebo vůbec, jak se vám tam líbilo?
Příspěvků: 185
Nejnovější: meteorqq (http://meteorqq.tk), dne 18. 10.  v 03:24

Pomozte nám s vytvářením tohoto serveru - napište, jaké služby se Vám líbí, nelíbí, co byste chtěli změnit nebo přidat... Prostě cokoliv k tomuto serveru.

Příspěvků: 99
Nejnovější: Sanjay Precision (Sanjay Precision India), dne 30. 4.  v 06:34

Co si myslíte o kampani 30 dní pro občanský sektor na Vysočině? Neusnula tato akce trochu na vavřínech? Co chystáte vy? Měly by neziskovky podniknout nějakou společnou akci, která je zviditelní?

Příspěvků: 114
Nejnovější: ترجمه تخصصی (http://translateyar.ir), dne 14. 8.  v 12:57

Strategie neziskového sektoru - diskuze k článku, který budete po celý měsíc leden a první únorový týden nacházet vždy na prvním místě mezi články. Přečtěte si tento článek a vyjádřete se prosím v diskuzním fóru!

Příspěvků: 70
Nejnovější: puyapardaz.ir (puyapardaz), dne 23. 6.  v 10:32

Nebudou silně znevýhodněné neziskové organizace, jejichž činnost každý pokládá za samozřejmou? Nebudou neziskovky působící např. v sociální oblasti v podstatně lepší pozici? Myslíte že to vůbec projde? Nebude pak postoj státu takový, že řekne -máte signace, tak přidusíme dotace?  

Příspěvků: 102
Nejnovější: wwwe, dne 20. 12.  v 05:48

volné téma - pozitivní zkušenosti s různými odbory, negativní zkušenosti, Fond Vysočiny, náměty, připomínky...

Příspěvků: 119
Nejnovější: qantal (osis), dne 22. 5.  v 18:47

účastnili jste se některé? jaký máte z těchto akcí dojem? Jsou tyto konference pro vás přínosem? Pokud se uskuteční další krajská konference NNO, pojedete? Jestli ne, tak proč?

Příspěvků: 130
Nejnovější: Juragan, dne 19. 8.  v 14:45

- toto diskusní téma  je stálé a je zároveň takovou prosbou pro vás, chceme abyste zde napsali cokoliv, co vám na tomto serveru úplně nevyhovuje, co byste zlepšili nebo udělali jinak (např. kolega Petr Holý má pořád nějaké nejapné poznámky k barvám - červenožlutá se mu nelíbí a tvrdí že není sám :-), tak ho v tom nenechte, protože jen kvůli němu ty barvy měnit nebudu :-) zároveň pokud máte jakékoliv připomínky k obsahu, konstruktivní kritiku, nebo se vám nedaří vložit akci či článek, všechno sem hoďte! Díííky!

19. října 2019
Svátek má Michaela.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital