Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

17. ledna 2008

PF 2008

Koordinační uskupení NNO z kraje Vysočina Vám děkuje za spolupráci v roce 2007 a přeje vše nejlepší v roce 2008.
8. ledna 2008

Přehled legislativy pro neziskové organizace

Centrum pro výzkum neziskového sektoru vydalo aktualizovaný Přehled legislativy pro neziskové organizace. Je vytvořen jako anotované resumé všech zákonných norem, jimiž se řídí registrace, organizační struktura, finanční řízení, hospodaření a zánik organizace (tzv. statusové normy), a dalších zákonů, vyhlášek a nařízení, které mají vliv na fungování neziskových organizací.
Jsou to daňové zákony, zákony zabývající se pracovně-právními aspekty a účetnictvím, zákony upravující získávání finančních zdrojů a jiné.

4. ledna 2008

Prioritní oblasti předsednictví ČR v EU

I neziskové organizace z kraje Vysočina mají dle dopisu z Rady vlády pro NNO možnost připomínkovat materiál, který se týká priorit českého předsednictví v EU.
1. ledna 2008

Novoroční výstup na Klučovskou horu

Již jubilejní 20. ročník tradičního výstupu na Klučovskou horu pořádal na Nový rok Klub českých turistů Třebíč....
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
19. prosince 2007

NROS vyhlásila druhou výzvu blokového grantu

Nadace rozvoje občanské společnosti (NROS) vyhlašuje 2. výzvu k předkládání návrhů projektů do Blokového grantu pro nestátní neziskové organizace v rámci Finančních mechanismů EHP/Norska.
4. prosince 2007

Pět jazyků lásky

Nejlepší dárek, který můžeme svým blízkým na Vánoce dát, je porozumění a láska. Naše úmysly se častokrát mění v opak. Hledáte důvod proč to tak je? Přijďte se zeptat odbornice....
29. listopadu 2007

Projekt "Mladý záchranář" míří do finále...

Celoroční projekt "Mladý záchranář" realizovaný na Vysočině i mimo ni pomalu spěje ke svému letošnímu závěru. Účastníky i realizátory projektu už čeká jen závěrečná výměna informací a zhodnocení projektu.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
20. listopadu 2007

Zájemci o práci vedoucích na letních táborech 2008 mají šanci

Organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature připravuje jako každoročně výběrko pro rozšíření kádru vedoucích a praktikantů na letní tábory 2008. Podmínkou je plné nasazení na turnusu, pro který si vás hlavní vedoucí vybere. Slibujeme tvrdou práci, maximum dobrodružství, skvělou partu lidí, a zážitky, které vám nikdo nevezme.
(Článek vložila organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature)
20. listopadu 2007

Vypisujeme výběrové řízení na nové zaměstnance

Organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature vyhlašuje z důvodu rozšíření své činnosti výběrové řízení na 8 nových zaměstnanců do pracovního poměru na plný úvazek. Pokud vás baví práce s dětmi a mládeží a chcete tuto práci vykonávat jako profesionál, nebojíte se dobrodružství a chcete žít naplno, jste ti, koho hledáme. Více informací najdete na našich webových stránkách www.istan.cz, kde najdete i vzor životopisu.
(Článek vložila organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature)
19. listopadu 2007

Přáli byste si procvičit angličtinu s rodilými mluvčími?

pokud přijmete pozvání na anglický víkend můžete procvičovat komunikaci v angličtině s rodilými mluvčími.
19. listopadu 2007

Prezentace projektu hmatového modelování

Občanské sdružení Slepíši zve na závěrečnou prezentaci dvouletého projektu, který byl spolufinancován Evropskou unií, státním rozpočtem České republiky a krajem Vysočina s cílem zaškolení lidí s mentálním postižením do řemeslné techniky ATM…

Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
21. února 2020
Svátek má Lenka.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital