Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

5. června 2008

Závěrečná konference projektu D-KOMPLEX

Sejřek u Nedvědice / V úterý 29.4. 2008 se uskutečnila v dopoledních hodinách informační akce projektu D-KOMPLEX v Terapeutické komunitě Sejřek u Nedvědice. Jedná se o projekt, který druhým rokem realizuje ve svých zařízeních drogových služeb Kolpingovo dílo České republiky. Téměř tři desítky posluchačů se účastnilo závěrečného hodnocení realizace projektu, který byl spolufinancován Evropskou unií (Evropským sociálním fondem), státním rozpočtem a krajem Vysočina.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
31. května 2008

Putování za loštickým tvarůžkem

Loštice jsou známy především svými loštickými tvarůžky. Ale také svým Putováním za loštickým tvarůžkem. Letos tento známý pochod měl již 32. ročník a zúčastnili se ho i turisté z Třebíče. Celkový počet účastníků byl 2618 a k tomu ještě 100 pořadatelů. Trasy vedly malebnou přírodou s nádhernými výhledy na hrad Bouzov.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
31. května 2008

Náměšť - Čučice

Za krásného počasí se i třebíčští turisté zúčastnili 33. ročníku známého pochodu Náměšť - Čučice. Nabízeno bylo mnoho tras. Většinou jsme si vybrali hlavní trasu podél řeky Oslavy.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
28. května 2008

Chaloupky o.p.s. vyhlašují výběrové řízení na nové pracovníky

Chaloupky o.p.s., školská zařízení pro zájmové a další vzdělávání hledají
nové členy pracovního týmu v souvislosti s rozšiřováním činnosti a přípravou nových vzdělávacích projektů na pozice:
- vedoucí krajských projektů v oblasti ekologické výchovy ve školách
- ekonom organizace
- lektor ekologických výukových programů pro středisko Chaloupky .
24. května 2008

Jinošovské studánky

Jubilejní 30. Jinošovské studánky uspořádal opět Český zahrádkářský svaz v Jinošově. Při velké účasti 742 osob a slunečném počasí nechyběla ani skupina turistů z Třebíče.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
24. května 2008

Teslácký šotek

Kdo se tuto sobotu vypravil na pochod Teslácký šotek do Jihlavy, nelitoval. Všechno se vydařilo a pořadatelé nic nenechali náhodě. Podívali jsme se do pěkných a dokonce neznámých míst, na trase bylo dostatek hospůdek, počasí ideální a v závěru se účastníci pochodu mohli podívat do ZOO.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
13. května 2008

Mladí záchranáři již v plném proudu...

Projekt "Mladý záchranář" určený zejména pro středoškolskou mládež má za sebou již jarní období a nyní ho čeká víkendové setkání všech účastníků. Téma: první pomoc mimo dosah civilizace a vše o lanech a s lany.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
13. května 2008

Sportovní kurzy pro ZŠ, SŠ a NNO ve Slovinsku 2008

Nejen výchovně vzdělávací, ale i sportovní kurzy pro střední i základní školy a popř. NNO nabízíme ve slovinských Julských Alpách....
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
10. května 2008

Pálava a Drnholec

Pálava zahrnuje mnoho zajímavých míst, která stojí za to občas navštívit. Tentokrát jsme si zvolili, že se podíváme na Stolovou horu a Sirotčí hrádek.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
9. května 2008

K soutoku Dunaje a Moravy - trojbod tří republik

Tento den jsme si naplánovali cestu k soutoku Dunaje a Dyje. Soutok a zároveň trojbod tří republik Česka, Slovenska a Rakouska se nachází asi 20 km jižně od Břeclavi ve zvláštním výběžku naší republiky.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
8. května 2008

Na Pernštejn přes Svrateckou pahorkatinu

Nádherné výhledy, členitý terén, příroda v nejlepším květu. To vše se spojilo v krásné zážitky všem, co se vypravili na Tišnovsko a zúčastnili se pochodu Župou Pernštejnskou. Z Třebíče jsme přijeli čtyřmi auty a podpořili tak celkovou účast, která byla přes 500 osob.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
3. května 2008

Ke Chvalatické zátoce

Květen je měsíc, kdy je všechno v plném květu. To byl možná důvod, že jsme zlákali zájemce do čtyř aut a vyrazili jsme přes nedaleké Moravských Budějovic do Nových Syrovic a Lázu. Pak už jsme šlapali pěšky jižním směrem k Vranovské nádrži.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
28. ledna 2020
Svátek má Otýlie.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital