Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

6. března 2005

Třebíčská unie mládeže prezentuje letní tábory

Třebíčská unie mládeže dnes zveřejnila seznam letních táborů, které bude realizovat v roce 2005. Jejich podrobný popis najdete v tomto článku, spolu s informacemi jak se na tyto tábory přihlásit. Jedná se o celkem tři turnusy letních táborů se dvěma tématickými okruhy.
(Článek vložila organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature)
23. února 2005

Školy, školská zařízení a NNO mohou získat 10% slevu na programy realizované v dubnu 2005.

Na pohodu... - občanské sdružení připravilo slevový bonus na své zážitkové programy realizované v dubnu 2005.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
22. února 2005

Výběrové řízení pro nové instruktory o.s. Na pohodu...

Koordinační rada občanského sdružení Na pohodu... Třebíč vypsala dnešním dnem výběrové řízení pro nové instruktory zážitkově vzdělávacích kurzů pro školy, školská zařízení, NNO a veřejnost.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
15. února 2005

Již zde můžete sami publikovat vaše články!

Vážení kolegové, již od neděle můžete na tomto serveru publikovat sami vaše vlastní články. Postup je jednoduchý, v levém slupci se prostřednictvím vašeho IČO a hesla přihlásíte do systému.
15. února 2005

Jak dopadly letos "neziskovky" v našem městě

3O-ti denní kampaně se nevládní neziskové organizace (NNO) snaží nejrůznějšími aktivitami upoutat pozornost veřejnosti, aby se spoluobčané dozvěděli něco o činnosti jednotlivých organizací. Jak se to v letošním roce povedlo v Chotěboři, bych chtěla nastínit v tomto článku.
12. února 2005

Malá fotogalerie setkání neziskovek na Sykovci

Ve dnech 4. - 6. února 2005 proběhlo setkání neziskových organizací za účelem hledání společné strategie rozvoje neziskového sektoru v kraji Vysočina. Další setkání na toto téma se uskuteční pravděpodobně v dubnu 2005. 
12. února 2005

Metodika dofinancování evropských projektů

Poskytování finančních prostředků na projekty evropského rozměru je výrazem zájmu kraje o rozvoj mezinárodních aktivit na Vysočině. Metodika vstupuje v platnost 25. 01. 2005.
12. února 2005

Připravuje se brožura Letní tábory

Rada dětí a mládeže kraje Vysočina připravuje II. vydání brožurky s názvem letní tábory na Vysočině. Vydaní této celobarevné a očekávaje podle I. vydání  velmi pěkné brožurky je velkou podporou neziskovým organizacím pracujícím ve volnočasové oblasti.
10. února 2005

Aktivní neziskovky se zapojily do kampaně

Berte prosím následující zveřejňované informace především jako poděkování všem těm, kteří se nebáli a zaslali nám informace o svých akcích, které budou pořádat během kampaně 30 dní pro neziskový sektor.

9. února 2005

RVVZ Vysočina 2005

RVVZ Vysočina, výborná akce s dlouhou tradicí, akce, kterou každoročně navštíví desítky zástupců neziskových organizací z volnočasové oblasti se blíží! Ta letošní se uskuteční ve dnech 4. - 6. 3. 2004 na ZŠ Rošického v Jihlavě. Přečtěte si zde bližší informace!

8. února 2005

Ozvěny ekofilmu

V rámci kampaně 30 dní pro občanský sektor pořádá Ekoinfocentrum Jihlava. Kromě toho, že mezinárodní filmový festival o životním prostředí a kulturním dědictví Ekofilm oslavil na podzim 2004 30. narozeniny, vytvořil i rekord v návštěvnosti.
8. února 2005

Regionální semináře k přípravě na využívání prostředků z Evropského sociálního fondu v oblasti vzdělávání

Odbor pro záležitosti EU Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy si Vás dovoluje pozvat na regionální semináře k přípravě na využívání prostředků z Evropského sociálního fondu (ESF) v oblasti vzdělávání, jejichž hlavním cílem je poskytnout veřejnosti dostatek informací především k přípravě projektů v rámci opatření 3.1 a 3.2 Operačního programu Rozvoj lidských zdrojů (OP RLZ).
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
28. ledna 2020
Svátek má Otýlie.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital