Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

3. května 2005

VÝLETY ZA ZÁBAVOU I POZNÁNÍM

O.s. HODINA H připravilo pro všechny cestovatele zajímavé výlety. V květnu, červnu a srpnu s námi můžete vyrazit za krásami různých míst České republiky. Průvodkyní Vám bude paní Hájková.
7. května 2005 Národní kulturní památka LITOMYŠL
25. června 2005 Královské stříbření KUTNÉ HORY
28. srpna 2005 Návštěva JINDŘICHOVA HRADCE a noční prohlídka zámku ve společnosti BÍLÉ PANÍ

Informace a přihlášky v ICM Pelhřimov a na telefonních číslech: 776 793 097 (p. Hájková), 602 864 837 (ICM)
(Článek vložila organizace Občanské sdružení HODINA H)
18. dubna 2005

Školení pro nové hostitelské a vysílající organizace pro EVS

Chcete přijmout dobrovolníka ze zahraničí či vyslat svého dobrovolníka do některé z evropských zemí? Zapojte se do Programu Mládež.
(Článek vložila organizace Občanské sdružení HODINA H)
17. dubna 2005

Volná EVS v Polsku v oblasti Mazurských jezer

Polská organizace hledá dobrovolníka, který by pracoval v muzeu.
13. dubna 2005

Humi Outdoor Challenge Survival 2005 - blíží se uzávěrka přihlášek!

Pokud se chcete zúčastnit tohoto populárního závodu zkušených, máte již jen týden na podání přihlášky a uhrazení startovného.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
12. dubna 2005

Má mít KOUS právní subjektivitu?

Diskutujme k tomuto tématu! Navíc o něm hlasujme v hlasovacích anketách! Od počátku vzniku KOUSu -krajského koordinačního uskupení neziskových organizací se často diskutuje nad tím, jestli by KOUS měl mít právní subjektivitu či nikoliv. V tuto chvíli KOUS právní subjektivitu nemá.
12. dubna 2005

Bambiriáda 2005 se blíží!

Již za necelý měsíc a půl se uskuteční celostátní veletrh neziskových a školských organizací Bambiriáda 2005. V termínu 28. května 2005 proběhne tento happening pro děti a mládež včetně jejich rodičů na podzámecké nivě v Třebíči.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
25. března 2005

Nabídka systému neziskovka.cz pro další uživatele

Vážení,

dovolujeme si vám nabídnou redakční systém neziskovka.cz. Tento redakční systém jsme vytvořili v minulém roce pro potřeby neziskového sektoru v kraji Vysočina. Příprava tohoto systému trvala téměř rok, a po oficiálním startu procházel systém neziskovka.cz v průběhu dalších 6-ti měsíců několikanásobným upgrade, založeným na konkrétních podnětech uživatelů z řad NNO i odboru regionálního rozvoje kraje Vysočina.

21. března 2005

Noc s Andersenem v Nové Říši

V pátek 1. dubna 2005 proběhne po celé České republice, Slovensku a Polsku již pátá společná mezinárodní Noc s Andersenem. Novoříšský kulturní spolek se rozhodl, že se společně s Místní knihovnou Nová Říše do této akce rovněž zapojí a připraví pro děti od 1. do 4. třídy základní školy kouzelnou pohádkovou noc.
(Článek vložila organizace Novoříšský kulturní spolek)
15. března 2005

Humi Outdoor Challenge Survival 2005

Závod dvoučlenných týmů se zaměřením na pohyb v přírodě, orientaci v terénu, základy první pomoci, práci v týmu, sebepoznání ap. Určeno pro zájemce od 15-ti let.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
8. března 2005

Zapojte se do diskuzí a do hlasování

Vážení kolegové z neziskovek, jak jste si jistě již povšimnuli, v pravém sloupci nám funguje několik anket, dnešním dnem jich je zde umístěno celkem 10. Ankety se zobrazují v náhodném pořadí.
8. března 2005

Klub mládeže Hájek v Třebíči - činnost za půl roku

Třebíčská unie mládeže zveřejňuje po dvou měsících novou průběžnou zprávu o činnosti klubu mládeže Hájek. Tato zpráva je komplexní a mapuje činnost v klubu mládeže Hájek od zahájení provozu. Zpráva se týká především provozu nízkoprahového klubu mládeže
(Článek vložila organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature)
7. března 2005

Letní tábory sdružení STAN

Letní tábory jsou vrcholem naší celoroční činnosti. Pořádáme je od roku 1996 a rok co rok se setkáváme se stále se zvyšujícím zájmem dětí a mládeže a to nejen z našeho regionu, naše tábory jsou pro svoji jedinečnou kvalitu a skvělý program vyhledávány dětmi a mládeží ze všech koutů České republiky! V roce 2005 tomu není jinak. Na letošní rok pro vás máme přichystáno celkem 12 turnusů.
(Článek vložila organizace STAN - Special Team for Adventure in Nature)
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
28. ledna 2020
Svátek má Otýlie.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital