Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

10. června 2005

Sokol Třebíč pro Vás - etapové hry

V reprízách vám přinášíme dvě soutěže. Příběhy psané do kamene a Toulky městem. Jsou určeny pro všechny bez rozdílu věku. Pro jednotlivce, dvojice, malé kolektivy nebo rodiny. Podrobné informace a pokyny najdete na webových stránkách Sokola Třebíč - www.sokol-trebic.cz v adresáři Aktuálně/Soutěž.
(Článek vložila organizace Tělocvičná jednota SOKOL TŘEBÍČ)
4. června 2005

Přijeďte si zahrát painball na Březovou!

Pro všechny, kdo již paintball hráli, ale také pro všechny, kteří ho ještě nehráli, jenom o něm slyšeli, ale chtějí to zažít! Více se dočtete v tomto článku!
(Článek vložila organizace STAN - Special Team for Adventure in Nature)
2. června 2005

Nabídka sdružení STAN - poslední volná místa na letních táborech

V tomto článku najdete stručný přehled turnusů letních táborů pořádaných naší organizací, včetně přehledu volných míst na jednotlivé turnusy. Přihlášky přijímáme nejpozději do 20. června, ale pozor, přednost dostanou dříve přihlášení!
30. května 2005

Výstava k projektu Doma v Evropě

Sdružení "Slunce" a Jugenclub Courage e.V. pořádají ve spolupráci s Městskou knihovnou Jihlava prezentaci projektu "Doma v Evropě" (Zuhause in Europa) - vlastní národ, stát a společnost očima mladých Čechů a Němců, kteří jsou vyfotografování za stručnou formulací napsanou vlastnoručně na arch papíru.
30. května 2005

MEZINÁRODNÍ VÝMĚNA MLÁDEŽE v Pelhřimově

Ve dnech 28. 5. – 6. 6. 2005 se v Pelhřimově koná mezinárodní výměna s názvem AŤ ŽIJE SÍDLIŠTĚ.
Čtyři jedenáctky mladých lidí / z ČR, Estonska, Litvy a Řecka/ ve věku od 17 – 25 let se sjely do Pelhřimova na mezinárodní výměnu mládeže
(Článek vložila organizace Občanské sdružení HODINA H)
27. května 2005

NNO kraje Vysočina budou mít svoji strategii

Koordinační uskupení nestátních neziskových organizací (dále jen NNO) kraje Vysočina ve spolupráci s odborem regionálního rozvoje krajského úřadu pořádají ve čtvrtek 2. června „kulatý stůl“ k projednání a diskusi nad strategií rozvoje neziskového sektoru na Vysočině. Kulatý stůl se koná v kongresovém sálu zastupitelstva v sídle krajského úřadu na Žižkově ulici 57; začátek je ve 14:00 hodin. Záštitu nad akcí převzal radní kraje Vysočina Jiří Vondráček.
23. května 2005

Připomínáme: Výsledky analýzy NNS kraje Vysočina

Analýza nestátního neziskového sektoru (dále jen NNS) kraje Vysočina je výsledkem týmové spolupráce zástupců nestátních neziskových organizací (NNO), kteří se zaměřili na hledání společných východisek, průniků zájmů a následné definování prioritních směrů či cest, vedoucích k zajištění udržitelného rozvoje nestátního neziskového sektoru kraje Vysočina. Tato aktivita proběhla v minulém roce a začátkem letošního roku na ní navázala aktivita vytváření strategie rozvoje NNS našeho kraje, která se do konce týdne objeví také na této stránce spolu s pozvánkou k jejímu veřejnému projednání u kulatého stolu. Ale připomeňme si nejdříve o co šlo v analýze...
20. května 2005

Beseda o Evropské dobrovolné službě

Pořádáme besedu o Evropské dobrovolné službě, beseda se koná ve středu 1. června v 16:30 v budově Městské knihovny Jihlava. Všechni ti, kteří by se chtěli zúčastnit, jsou srdečně zváni.
18. května 2005

Poslední volná kapacita

Určeno pro organizace a skupiny, které ještě hledají místo na prázdninovou pobytovou akci, či tábor.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
8. května 2005

JARNÍ ZÁVOD NA KOLECH - POZOR PŘESUNUTO !

Z důvodů nepřízně počasí byly závody přesunuty ze dne 7.5. na sobotu 14.5.2005
(Článek vložila organizace Tělocvičná jednota SOKOL TŘEBÍČ)
7. května 2005

SÍŤ MLÁDEŽNICKÝCH ORGANIZACÍ PRO ROZVOJ MEZINÁRODNÍCH AKTIVIT NA VYSOČINĚ

Síť mládežnických organizací mezinárodních aktivit vzniká jako neformální seskupení NNO pracujících s dětmi a mládeží. Tato síť je otevřena všem, kteří chtějí začít pracovat také na mezinárodní úrovni nebo svou činnost se zahraničními partnery rozvíjet
(Článek vložila organizace Občanské sdružení HODINA H)
5. května 2005

Výzva organizacím: HLASTE SE NA BAMBIRIÁDU !!!

Organizátoři (o.s. Na pohodu... a Rada dětí a mládeže kraje Vysočina) vyzývají tímto všechny zájemce z řad organizací, aby již neváhaly a vyplnily přihlášku na letošní Bambiriádu, která se uskuteční 28. května 2005 v Třebíči na podzámecké nivě.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
28. ledna 2020
Svátek má Otýlie.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital