Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

9. prosince 2006

Letní tábory 2007

A je to tady! Organizace STAN - Special Team for Adventure in Nature na rok 2007! V tuto chvíli najdete v tomto článku představení již více než dvou třetin všech táborů, které jsou pro vás připraveny na rok 2007! A již nyní se na tyto tábory můžete přihlašovat! Najdete zde army tábory, fantasy, středověk i starověk, dobrodružství, sport...
29. listopadu 2006

Konference o volbě účetnictví

V pondělí 27. listopadu 2006 se v prostorách Hotelu Gustav Mahler v Jihlavě sešli účetní několika desítek NNO z kraje Vysočina na konferenci věnující se problematice přechodu z jednoduchého účetnictví na účetnictví, dle novely zákona 563 z roku 1991 Sb.

17. října 2006

Kamapň 30 dní na Vysočině

ICN o.p.s. (Informační centrum neziskových organizací - www.neziskovky.cz) v letošním roce opět vyhlásilo národní kampaň „30 dní pro neziskový sektor“. Jedná se již o devátý ročník, pro který byl nově vybrán měsíc říjen (dříve se tato kampaň odehrávala v měsíci únoru).
16. října 2006

Účtujete v jednoduchém účetnictví? Čeká Vás změna

Původně měly všechny NNO, které doposud účtovaly v jednoduchém účetnictví přejít na podvojné od 1.1.2007. Nakonec však byla doba přechodu opět prodloužena...
10. října 2006

Terapeutická komunita Sejřek hostila své bývalé klienty

V sobotu 7. října 2006 se v objektu Terapeutické komunity v Sejřku u Nedvědice konala 5. Absolventská komunita - setkání terapeutů a současných i bývalých klientů tohoto zařízení, kteří se léčí z drogové závislosti. Komunitu provozuje od zahájení činnosti v srpnu roku 1999 Kolpingovo dílo České republiky.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
1. října 2006

30 dní pro neziskový sektor

Novoříšský kulturní spolek (NOKUS) se letos zapojí do celostátní mediální kampaně na podporu neziskových organizací. Tento projekt probíhá od 1. října do 31. října tohoto roku po celé ČR.
(Článek vložila organizace Novoříšský kulturní spolek)
28. srpna 2006

Neziskovky v kraji Vysočina pokračují v přípravě na plánovací období EU 2007 – 2013

Koordinační uskupení neziskových organizací kraje Vysočina (KOUS) a Odbor regionálního rozvoje krajského úřadu kraje Vysočina zahájili 15. srpna 2006 v rámci projektu „Partnerství pro Vysočinu“ realizaci „Čtvrté etapy strategického plánování rozvoje nestátních neziskových organizací na Vysočině“. V následujících týdnech budou vyhledávat a oslovovat ty neziskové organizace, které se chtějí se svými projekty ucházet o podporu z fondů EU, a nabídnou jim pomoc při jejich přípravě. Podporu získají ty projekty, které jsou založeny na partnerské spolupráci mezi neziskovými organizacemi a mají regionální dopad.

24. srpna 2006

Organizace STAN má nové webové stránky

Organizace STAN - Special Team for Adventure in Nature zprovoznila nový webový portál. Tento portál byl připrvoován více než šest měsíců a i když je již v provozu, stále se na něm pracuje.
10. srpna 2006

Projekt D-KOMPLEX má vlastní internetové stránky

Myšlenka se stala skutečností a náš projekt D-KOMPLEX má vlastní internetovou prezentaci. Je to jedna z forem publicity projektu, který má přispět ke snížení sociální izolace osob závislých na drogách. Projekt je spolufinancován Evropskou unií (Evropským sociálním fondem), státním rozpočtem České republiky a krajem Vysočina. Nyní už neváhejte a směle se připojte: http://dkomplex.kolping.cz
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
9. srpna 2006

Pavel Kaczur na juniorském mistrovství světa

Klub Taekwondo WTF Humpolec:
Náš juniorský závodník Pavel Kaczur se 24.-30.7.2006 zúčastnil juniorského mistrovství světa v Ho Chi Minh City ve Vietnamu.
Ačkoli se Pavlovi nepodařilo přejít přes první kolo, nebylo jeho vystoupení žádným zklamáním. Los mu do prvního boje přiřkl Němce Ulricha, se kterým držel první dvě kola nerozhodný stav. Až ve třetím kole strhl Ulrich vedení na svou stranu technikou na hlavu. Pavel se snažil srovnat skóre, ale Němec si vedení už nenechal vzít.
Přesto Pavel ukázal, že je v jeho silách konkurovat kvalitním soupeřům z v taekwondu vyspělejších zemí. A tato velká zkušenost je dobrý začátek pro jeho další práci v reprezentaci.
(Článek vložila organizace KLUB TAEKWONDO W.T.F. HUMPOLEC)
27. července 2006

Ředitel odboru pro koordinaci protidrogové politiky Úřadu vlády ČR Ing. Ivo Kačaba navštivil naše drogové projekty

Dvoudenní pracovní cesta ředitele odboru pro koordinaci protidrogové politiky Úřadu vlády ČR Ing. Ivo Kačaby se uskutečnila v kraji Vysočina na pozvání radního kraje Jiřího Vondráčka ve dnech 26. a 27.7.2006. Smyslem návštěvy bylo blíže seznámit ředitele s projekty v drogových službách na území kraje, diskutovat o kvalitě a potřebě služeb a pokusit se nahlédnout do systému financování poskytovaných služeb. V doprovodu zástupců kraje se uskutečnila návštěva v našich zařízeních Nízkoprahovém kontaktním centru Spektrum a Terapeutické komunitě Sejřek. Ředitel Ivo Kačaba byl projektovým manažerem Kolpingova díla seznámen s realizací projektu D-KOMPLEX, který je spolufinancován Evropskou unií (Evropským sociálním fondem), státním rozpočtem České republiky a krajem Vysočina. Naše zařízení v úvodu roku 2006 zvládla náročný certifikační proces.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
29. června 2006

Ve Žďáře nad Sázavou proběhlo shromáždění členů Kolpingova díla ČR

Členové Kolpingova díla ČR bilancovali uplynulý rok 2005 a plánovali aktivity na následující období.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
28. ledna 2020
Svátek má Otýlie.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital