Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

13. února 2007

Informace ze semináře k Blokovému grantu

Poznámky ze semináře pro vás - zvláště pro ty, kteří se semináře nemohli zúčastnit z důvodu nedostatečné kapacity - sepsala Dana Fiedlerová ze Střediska křesťanské péče, Azylového domu pro muže v Jihlavě. Více informací zde.
2. února 2007

Burza partnerů

Máte partnera v Rakousku a společně byste mohli udělat nějakou akci? Nebo víte o záměru, který by se dal realizovat na obou stranách hranice (Česká republika/Rakousko). Přemýšlíte kde na tuto akci vzít peníze? Pak čtěte dál tyto řádky, protože obsahují důležité informace.
30. ledna 2007

Zpravodaj o ŽP kraje Vysočina z pohledu neziskovek

Vyšlo první tištěné a elektronické číslo zpravodaje, který přináší pohled na ochranu přírody v kraji Vysočina z pohledu neziskových organizací zabývajících se touto problematikou. Zpravodaj vydalo Regionální centrum Českého svazu ochránců přírody pro kraj Vysočina.
22. ledna 2007

Klienti KC Spektrum mohou využívat psychoterapie

Žďár nad Sázavou - Klientům Nízkoprahového kontaktního centra SPEKTRUM je od začátku letošního roku nabízena možnost využití psychoterapie. Zařízení tak reagovalo na poptávku po této službě ze strany svých klientů.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
18. ledna 2007

Výzva pro sportovní organizace

Díky zrušení programu Sport pro všechny ve Fondu kraje Vysočina nemohou malé organizace, které nemají ambice se sdružovat v celostátních sportovních organizacích, žádat o finanční podporu na svoji činnost.

To je způsobeno zejména činností Všesportovního kolegia, které vyjednalo s krajem Vysočina přímou finanční podporu v hodnotě několika mil. korun na úkor zrušení podpory malým organizacím.

Máte - li zájem se o tomto tématu dozvědět více a pomoci při řešení této neutěšené situace čtěte dále přiloženou výzvu pro organizace!
12. ledna 2007

Pobyty pro žáky ZŠ a studenty SŠ ve Slovinsku - slevový program!

Zájemci o školní výlet za dobrodružstvím nebo některý z výchovně vzdělávacích programů ve slovinských Julských Alpách mohou získat ke skvělé ceně ještě slevu ve výši 10 % !!!
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
6. ledna 2007

Z Třebíče do Jaroměřic

Z Třebíče do Jaroměřic
Po cestičkách známých a hlavně neznámých jsme se rozhodli dojít do Jaroměřic. Lednové skoro jarní počasí přilákalo na výchozí místo k restaurace Alfa v Třebíči 16 osob. Kolem polikliniky jsme po asfaltové cestě došli do Slavic a .................
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
1. ledna 2007

Novoroční výstup na Klučovskou horu

Novoroční výstup na Klučovskou horu
( 1. 1. 2007 )

Již 19. ročník tradičního výstupu na Klučovskou horu pořádal na Nový rok Klub českých turistů Třebíč. Vstup do dalšího roku zahájili všichni příznivci turistiky, kterým se chtělo ráno vstávat, pohybem na čerstvém vzduchu. A nebylo jich málo. Od Alfy v Třebíči vyrazil zástup pochodníků,.......
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
21. prosince 2006

Vánoční atmosféru pro malé i velké vytvořil Živý Betlém

Žďár nad Sázavou – V úterní podvečer bylo na žďárském náměstí k vidění živé hemžení postaviček, které ztvárnily již podesáté příběh pradávný, který se odehrál v Betlémě při narození Ježíše. Ano i letos se uskutečnil Živý Betlém, bez kterého si nelze představit Vánoce ve Žďáru nad Sázavou. Zaplněné náměstí potěšilo pořadatele akce.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
19. prosince 2006

Co nového v evropských projektech?

Před časem jste měli možnost zaznamenat, že Kolpingovo dílo ČR realizuje s podporou prostředků EU dva projekty. Nyní Vám chci sdělit nějaké podrobnosti z realizace projektu D-KOMPLEX na území kraje Vysočina.

(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
19. prosince 2006

Klienti KC Spektrum si hledají práci přes internet

Žďár nad Sázavou - Od začátku prosince mohou klienti Nízkoprahového kontaktního centra Spektrum využívat bezplatně internet. Tato služba je poskytována ve Spektru nově a mohla být spuštěna díky projektu D-KOMPLEX, realizovaného jednotlivými zařízeními Kolpingova díla ČR a podpořeného Evropským sociálním fondem. Cílem je především pomoci klientům, kteří pro svojí tíživou sociální situaci potřebují řešit bytovou otázku, nezaměstnanost a jiné sociální problémy. Služba Internet si zároveň klade za cíl zvýšit úroveň počítačové gramotnosti u sociálně vyloučených osob.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
17. prosince 2006

Programy a pobyty pro žáky ZŠ a studenty SŠ na školní rok 2006/07 - aktuální nabídka!

Jestliže právě přemýšlíte nad tím, kam s vaší třídou na výlet, pobytový nebo sportovní program, máme pro vás aktuální nabídku.
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
28. ledna 2020
Svátek má Otýlie.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital