Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

29. dubna 2009

Přehled letních táborů organizace STAN

Organizace STAN - Special Team for Adventure in Nature opět rozšířila nabídku letních táborů a tak jich na rok 2009 nabízí více než 60. Zde přinášíme jejich kompletní přehled, včetně statusu obsazenosti. Tábory jsou určeny dětem od 6 do 18 let. Aktraktivitu programu můžete posoudit po prohlédnutí našich stránek.
(Článek vložila organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature)
29. dubna 2009

Instructor Academy zahajuje příjem přihlášek

Organizace STAN připravila unikátní projekt nazvaný SIA - STAN Instructor Academy. Tento projekt je určen všem zájemcům o komplexní vzdělání outdoorového instruktora - specialisty až na nejvyšší možnou úroveň, které zaštiťuje největší společnost působící v oblasti outdoorových aktivit v České republice. Absolventům dokonce nabízí exkluzivní uplatnění.
(Článek vložila organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature)
11. února 2009

Závěry z praxe občanských poraden

Závěry z praxe občanských poraden Jihlava a Třebíč byly prezentovány v rámci odborného semináře „Zadluženost občanů".
(Článek vložila organizace Občanská poradna Jihlava)
29. října 2008

4. ročník Novoříšského štrůdlování JE TU

V Nové Říši proběhne v sobotu 8. listopadu IV. ročník Novoříšské štrůdlování. NOvoříšský KUlturní Spolek vyhlašuje každoročně pro všechny věkové kategorie soutěž o nejlepší novoříšský štrůdl. Soutěž proběhne od 14.00 hodin v kulturním sále v Nové Říši.
(Článek vložila organizace Novoříšský kulturní spolek)
25. srpna 2008

Life a Revolvingový fond MŽP

Poprvé v dějinách komunitárního programu Life a Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí proběhnou inforamční semináře pro žadatele i v kraji Vysočina.
15. srpna 2008

Letní pohodový festival Slámování na zámku v Červené Řečici 22. - 24. 8. 2008

Projekt s netradičním názvem Slámování je úzce svázán s obcí Červená Řečice. Realizátory projektu byla během posledních jedenácti ročníků občanská sdružení Spolek na záchranu památek čevenořečických a Občanské sdružení ŠVAGR z Písku.
14. srpna 2008

Benefiční akce na podporu primární prevence KC Spektrum

Rozhodni se sám je benefiční akce na podporu programů primární prevence KC Spektrum v rámci mezinárodního turnaje v házené. Akce se uskuteční 29.8. 2008 za Sokolovnou ve Žďáře nad Sázavou od 16,30 hodin. V programu vystoupí Bára Zemanová, O5 § Radeček, Pepa Vágner a Mňága a Žďorp. Akci bude předcházet den plný her pro děti a mládež na žďárském náměstí ve stejný den od 10 do 14 hodin. Patrony akce jsou 1. Česká vícemiss Hana Svobodová a hudební skladatel Karel Vágner. Poděkování patří všem kdo akci podporují.
(Článek vložila organizace Kolpingovo dílo České republiky)
6. srpna 2008

Den s Monikou

Nebojte se, že se zde objevilo něco, co patří úplně někam jinam. Tím "Dnem s Monikou" se míní jeden pracovní den zdravotní sestry Moniky Koděrové, se kterou do terénu vyrazil fundraiser jihlavské Charity, aby si přiblížil práci Domácí péče v rodinách. A to nejen sobě, ale všem, co si přečtou tyto řádky.

6. srpna 2008

Ingerigsee a Knitelfeld

Pátý den je více odpočinkový. Touláme se u jezera Ingeringsee (1195m). To má množství přítoků, někteří sbírají houby a posedí u jezera. Ti z nás, kteří potřebují pohyb, si jdou alespoň vyšlápnout do sedla nad jezero.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
5. srpna 2008

Zirbitz a Sabathyhütte

Dnes nás čeká výstup do výšky 2400 m, což je pro mnohé účastníky nejvyšší dosažená výška. Začínáme od chaty Sabathyhütte (1660 m), kam až vede přístupová cesta i pro autobus. Šlapeme po horské cestičce nejprve mezi stromy, později mezi kosodřevinou, nakonec jen po kamenech. Cestou obdivujeme horskou květenu, horská jezera a nádherné výhledy, které se s přibývající výškou rozevírají.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
4. srpna 2008

Sluneční chata a Ebenstein

Další den máme naplánovanou oblíbenou horskou túru na Ebenstein přes Sonnschienalm. Z Jassingu (884 m) nad jezerem Grünen See jsme se vydali strmou a pohodlnou cestou vzhůru k působivé náhorní planině Sonnschienalm (1515 m) ohraničené Ebensteinem, Polsterem, Öhlerem a Seemauerem.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
3. srpna 2008

Medvědí soutěska a Hochlantsch

Hned na začátek nás čeká atraktivní výlet, projdeme si Medvědí soutěsky. Přesunuli jsme se autobusem do vesničky Mixnitz, vystoupili jsme na parkovišti u restaurace “U medvěda” (492 m). Protáhli jsme svá rozlámaná těla a vyrazili jsme. Sluníčko krásně hřálo a slibovalo pěkný den. K ústí soutěsky jsme museli překonat dva kilometry a po zaplacení vstupného jsme se vydali vstříc novým zážitkům.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   předchozí  další 
28. ledna 2020
Svátek má Otýlie.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital