Vítejte na serveru Neziskovka.cz!

Naleznete zde mnoho užitečných a zajímavých informací nejen pro neziskové organizace na Vysočině. Podrobnou nabídku služeb naleznete v tomto článku.

24. září 2014

Pohádková Třebíč

V pátek 19. září se již po osmé vydali zájemci s Klubem českých turistů Třebíč za pohádkou a dobrodružstvím v rámci akce „Pohádková Třebíč“.
(Článek vložila organizace KČT Třebíč)
21. ledna 2012

Chráněné dílny FOKUSU Vysočina, středisko Pelhřimov pokračují ve své činnosti

Chráněné dílny FOKUSU Vysočina v Pelhřimově pokračují v roce 2012 ve své stávající činnosti především díky finanční podpoře úřadu práce, města Pelhřimova, Humpolce, Kamenice nad Lipou a Pacova a také díky grantu Nadace OKD, která dílny v roce 2011 podpořila z grantového programu Pro zdraví částkou ve výši 437 tisíc korun. Grant byl použit na nákup užitkového vozu FORD Transit, který slouží především k přepravě zakázek a materiálu.
(Článek vložila organizace FOKUS Vysočina)
24. října 2011

Nové terapie, metodiky a pomůcky pro žáky se zdravotním postižením

Článek informuje o probíhajícím projektu OPVK v Základní škole speciální a Praktické škole Jihlava.
20. 9.

Týdny pro duševní zdraví 2011

Občanské sdružení FOKUS Vysočina pomáhající lidem s duševním onemocněním na Vysočině a v regionu Hlinecka zahájilo 7. září již tradiční Týdny pro duševní zdraví, které probíhají v celé České republice již více než 20 let. Cílem kampaně je bořit mýty o lidech s duševními problémy, informovat o činnosti organizací, které jim pomáhají, a samozřejmě také přispět k duševní pohodě nás všech.
(Článek vložila organizace FOKUS Vysočina)
20. 9.

Chráněné dílny FOKUSU Vysočina získaly díky grantu Nadace OKD nový přepravní vůz

Projekt Chráněné dílny FOKUSU Vysočina v Pelhřimově zaměřený na pracovní rehabilitaci a integraci osob se zdravotním (fyzickým, duševním či mentálním) hendikepem významně podpořila Nadace OKD z grantového programu Pro zdraví částkou ve výši 437 tisíc korun na nákup užitkového vozu Ford Transit. Cílem projektu je nejen zajištění provozu chráněných dílen, ale i jejich rozvoj prostřednictvím rozšíření výrobních programů včetně zajištění služeb pro veřejnost.
(Článek vložila organizace FOKUS Vysočina)
17. 3.

Chaloupky zahájily oslavy výročí

Obecně prospěšná společnost Chaloupky letos slaví 20 let své existence. A oslava to není žádná soukromá. Naopak, může se jí zúčastnit kdokoliv. V rámci tohoto výročí se totiž uskuteční 20 akcí pro veřejnost. Za účast na alespoň pěti takových akcích postupují účastníci do slosování o 20 hodnotných cen.
29. 9.

Konference speciálních pedagogů v Jihlavě

Tisková zpráva ke konferenci "Implementace ŠVP ve speciálním školství - příklady dobré praxe" dne 23. 9. 2010 v Kongresovém centru kraje Vysočina v Jihlavě.
25. 2.

Křesadlo - cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci

Dne 25. 2. od 17 hodin proběhne v kostele sv. Víta v Pelhřimově slavnostní předání ceny Křesadlo - cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci.
(Článek vložila organizace FOKUS Vysočina)
16. 2.

Křesadlo - cena pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci

Dne 16. 2. od 16 hodin proběhlo v sále Staré radnice v Chotěboři slavnostní předávání ceny Křesadlo - ceny pro obyčejné lidi, kteří dělají neobyčejné věci.
(Článek vložila organizace FOKUS Vysočina)
3. 10.

Ochutnávka outdoorových programů COP pro učitele a pedagogické pracovníky - již za týden!!!

Přijďte si vyzkoušet OUTDOOR PRO ŠKOLY a ochutnat pravou domácí zabíjačku!!!
(Článek vložila organizace Na pohodu... - občanské sdružení.)
14. 8.

Stáří není nemoc - ještě něco dokážeme!

Nadační fond GSK v rámci grantového řízení rozdělil mezi neziskové organizace z celé České republiky celkem dva miliony korun. Finanční příspěvek získalo také občanské sdružení FOKUS Vysočina na realizaci projektu Stáří není nemoc – ještě něco dokážeme!
(Článek vložila organizace FOKUS Vysočina)
29. 4.

Osobnosti opět navštíví letní tábory

Tábry STANu navštíví v roce 2009 opět celá řada známých osobností, nebo zástupců zajímavých profesí. V této reportáži si můžete přečíst jak tomu bylo v minulém roce. Letos by to podle dostupnýc informací mělo být ještě zajímavější.
(Článek vložila organizace STAN-Special Team for Adventure in Nature)
Přečtěte si starší články:
 1 
 2 
 3 
 4 
 5 
 6 
 7 
 8 
 9 
 10 
 11 
 12 
 13 
 14 
 15 
 16 
 17 
 18 
 19 
 20 
 21 
 22 
 23 
 24 
 25 
 26 
 27 
   další 
21. února 2020
Svátek má Lenka.
Co se děje tento týden
Nevíme o žádných akcích.


Nejbližší srazy na chatu
Žádné srazy nejsou vyhlášené.


Anketa
V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.


Krátké zprávy
31. srpna 2006

Na www.helpnet.cz (informační portál pro osoby se specifickými potřebami) byla zveřejněna informace, že společnost ETARGET spustila dobročinný program s názvem Zviditelňujeme správné věci. Jeho cílem je podporovat neziskové, společensky prospěšné
aktivity formou jejich zviditelnění na internetu prostřednictvím cíleného
 reklamního systému ETARGET. Hodnota této podpory je 12 000 korun ročně, resp. 1000 korun měsíčně. Další informace najdete pod tímto odkazem.

1. prosince 2005
Na přelom února a března (datum bude ještě upřesněto) se připravuje 5. celokrajská konference neziskových organizací působících v kraji Vysočina. Server neziskovka.cz vám bude průběžně přinášet informace
Rada města Třebíče schválila grantový systém města na rok 2006. Celkem bude mezi neziskové organizace a další subjekty rozděleno přes 4 mil. Kč
TOPlist © Třebíčská unie mládeže Vyrobil a spravuje Tajfun Digital